Psychologický test

16. června 2007 v 20:21 | Baruuss |  Testy
Toto je původn nefalšovaný psychologický test. Je to příbeh jedné dívky. Když byla na pohřbu své matky, setkala se tam s chlapcem, kterého do té doby nikdy neviděla. Protože ten chlapec byl tak krásný a okouzlujíci, jako si vždy představovala, že by její vysněny chlapec měl být, okamžitě se na tomto pohřbu do něj zamilovala. Protože však byla velmi ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní číslo ani kde bydlí. O pár dní později tato dívka zavraždila svou sestru.
Otázka zní:
Jaký byl motiv vraždy její sestry? Popřemýšlejte prosím a pokud nějaky motiv naleznete, podívejte se níže pro vysvětleni. Pokud na žádny motiv nepřijdete, udělejte totéž. Nedívejte se však na řešení ihned, zkuste popřemýšlet!!!
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpověď: Dívka doufala, že se se svým milovaným chlapcem potká opět na pohřbu.
Pokud jste odpovědeli správně, přemýšlite jako psychopat.
Tento test vytvořil jeden slavný americký psycholog, aby otestoval, zda někdo má mentalitu vraha. Drtivá většina uvěznených masových vrahu odpovědela na tento test správne. Pokud jste neodpovědeli správne, je to pro vás dobrá zpráva-nemáte mysl psychopata a potencionálniho vraha. Pokud vaši přátelé odpovědeli na tento test správne, pak vám doporučuji, abyste si od nich drželi dál!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama