Jak dávat písně na blog??

25. září 2007 v 10:00 | Baruuss |  Jak na ...
Je to celé přetáhlé s jednoho blogu
Tak tady budete mít návod,jak si dát hudbu na blog.Myslím si,že blog je o hodně hezčí,když je na něm muzika,nemám pravdu?Muzika blogu dodává značnou dávku optimismu a velmi nám zpříjemňuje prohlížení blogu.Některé blogy,na kterých není muzika jsou také hezké,krásné až nádherné,ale pořád to není ono!Dejme svému blogu určité kouzlo a dejme si podle tohoto návodu na blog muziku.Blog je mnohem lepší s muzikou než bez ní.Některé blogy bez muziky vypadají,jako by je navštívil nějaký "internetový pirát",že?
♫ Tak pojďme na to! ♫

1.Nejprve si najeď na webovou stránku : www.imeem.com - ta je pro účel dát si na blog muziku nejvhodnější!
Pak uvidíme v pravém horním rohu prázdný bílý rámeček,do kterého musíme napsat jméno písničky,kterou chceme na blog dát - napíšeme její název.Hned vedle najdeme volbu,jestli chceme vyhledávat videa,nebo muziku apod.!
My chceme muziku,ale jestli chcete mít u muziky i video,tak si tam dejte vyhledávat videa.Poté,co si zvolíte klikněte na SEARCH.
2.Hned po tom,co jste klikni na SEARCH se nám na levé části stránky začaly ukazovat písničky - u názvu je zmíněna i dělka trvání písničky.Klikneme tedy na písničku,kterou jsme se vybrali a ukáže se nám okno,kde se začne přehrávat písnička,jestli jste zvolili videa,tak je tam ukázán i klip.Je to úplně stejné,když chcete dát na blog i video,takže se nelekejte.
3.Pod přehrávacím oknem jsou dva bílé volné rámečky s textem a mezi nimi je ještě malinká kostička a u ní nápis : AUTOPLAY.Zkopírujeme si nápis,který je vlevo v bílém rámečku a zakřížkujeme malinkou kostičku AUTOPLAY (Jen na ní klikněte!).Bílého rámečku vpravo si nevšímáme!!!
4.Teď se přesuneme na blog.Jestli chcete,tak si zadejte nový článek,ale jestli chcete,aby vám určitá písnička hrála u nějakého článku,tak si ten článek najděte a klikněte na upravit.
Pak máme ve článku takovou lištu a tam jsou různé možnosti.My klikneme na možnost,která je označena touto ikonou -
.A zobrazí se nám trochu větší rámeček a v něm napsáno :zdroj videa (URL adresa, HTML kód,...):.Pro nás to znamená,že my do prázdného bílého okénka zkopírujujeme text,jaký jsme si odnesli z www.imeem.com a dáme Vložit do textu.Pak už je jen na vás,kam video / písničku umístíte.
5.Pod článkem kliknete na Hned zveřejnit a máte hotovo!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je lepší??

Dan
Emma
Rupert

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama